Російські окупанти просунулися на Покровському напрямку

Російські загарбники незначно просунулися в районі частково окупованого села Нетайлове Донецької області (колишній офіційно Авдіївський напрямок, а відтепер за термінологією Генерального штабу Збройних сил України стик Покровського і Курахівського).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його вчорашньої і сьогоднішньої карт.

На останній він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром показав втрачену територію в самому населеному пункті, на якій вже закріпилися загарбники. А ми червоною стрілочкою вказали на місце розширення сірої зони в наш бік північніше села.

Вірогідно, ті самі події описав і новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «У Нетайловому ворожа піхота просунулась вздовж вулиці Набережна на глибину до 280 метрів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили ДЗОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

23.02.2019 - 10:46
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц обнародовал очередное видео боевых действий севернее Донецка на контролируемом террористами ясиноватском блокпосте с комментарием: «Поздравление с 23 февраля, небратья… Феерическое уничтожение ДЗОТа (долговременная ...

Месси забил очередной рекордный гол: видео

05.02.2017
Лионель Месси, попав в центр ...

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...