Російські окупанти потрапили в напівоточення на Бердянському напрямку

Бокові передислокації (перекидання підрозділів з одних ділянок передової лінії фронту на інші) російських окупантів на південному напрямку свідчать про те, що ворог спішно намагається «латати дірки». Що означає значне послаблення оборони загарбників.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW): «Через деградацію сил противника будь-який прорив Збройних Сил України може стати вирішальним».

Однак успіхи Сил оборони на Бердянському напрямку ISW недооцінює: «ЗСУ дійшли до Урожайного (дев’ять кілометрів на південь від вільної Великої Новосілки) на кордоні Донецької та Запорізької областей». Як ми писали раніше, ЗСУ контролюють вже більшу частину цього селища.

А російські пропагандисти дають зрозуміти, що у окупантів немає шансів втримати селище, яке вже в оточенні з трьох боків:

«Українські штурмові підрозділи після масованих артобстрілів увійшли до північної частини Урожайного. Утримувати позиції в селі російським військам вкрай проблематично: по ним йде вогонь з трьох сторін. З метою частково покращити становище ЗС РФ також за підтримки артилерії контратакували ЗСУ у Старомайорському, яке розташоване на іншому березі річки Мокри Яли, що розділяє населені пункти. Без успіху».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появился замок для велосипедов, который открывается по отпечатку пальца (видео)

30.11.2015 - 10:50
В ряду «умных» гаджетов прибыло. Для любителей городских велопоездок появились специальные «умные» замки, но большинство из них требуют наличия смартфона под рукой, особенно в моменты закрытия и открытия. Устройство Grasp Lock, однако, ...

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016
Забавная история приключилась на 9 ...