Російські окупанти готуються до відступу на Донецькому напрямку

Часто перехоплення телефонних розмов російських військових зі своїми рідними викликають подвійні емоції. З одного боку, радієш, коли чуєш, що в них справи вкрай кепські, а з іншого, дивуєшся, що вони і через 9 місяців війни залишаються зазомбованими.

Так, в черговому перехопленні від ГУР Міноборони Україніни окупант, що знаходиться на Донецькому напрямку, каже, що ЗСУ начебто збираються вибити їх до 25 числа. Для цього стягують дуже багато техніки. І тут він каже дурість про те, що такі завдання українцям поставили американці… Ну тобто після цієї дичини вже не знаєш, чи вірити взагалі в те, що там готується прорив.

Що точно може знати загарбник, так це стан справ у свому підрозділі. Він каже, що в них вже четвертий командир роти, постійно міняються командири взвода — всіх вбивають. Взагалі, людей залишилось мало. Також він скаржиться на відсутність нормальної їжі.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Российского посла в Турции показательно убили: видео

19.12.2016 - 19:56
Предполагается исламистский след На публичном мероприятии в Анкаре был ранен посол России в Турции Андрей Карлов. По информации CNN Turk, это произошло 19 декабря на выставке, когда российский дипломат произносил ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...

Опубликовано видео с внучкой Путина

14.06.2017
Недавно президент России Путин признался ...

На журналистов 1+1 напали у дома министра: видео

24.04.2018
На журналистов, которые в 30 ...