Forbes: росіяни знищили два українських ЗРК Patriot

Російським окупантам вдалося вистежити і знищити ударом ракети «Іскандер» дві установки зенітно-ракетних комплексів «Патріот» Збройних сил України з екіпажами біля Покровська Донецької області.

Про це повідомляють журналіст німецького видання «Bild» Юліан Репке на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» (колишній «Twitter»), а також Forbes.

У свою чергу, американський Інститут вивчення війни (ISW) підкреслює, що росіяни демонстрували кадри знищення вантажівок «MAN KAT1», які можуть як перевозити «Patriot», так і використовуватися для інших цілей. Тому знищення саме ЗРК «Патріот» наче не зовсім доведене.

Однак всі джерела вказують, що в будь-якому випадку інтервенти витратили менше часу на завдання удару по цілі після її виявлення, ніж зазвичай. До того ж машини колони стояли дуже близько одна від одної і досить довго на одному місці.

Нагадаємо, раніше в цьому ж районі ворогу вдалося знищити реактивну систему залпового вогню HIMАRS, яка теж застоялася на одній позиції. ЗСУ мають негайно робити висновки – стоянки подібної безцінної техніки в ближньому тилу є самогубними.

З іншої сторони, для збиття ворожих бомбардувальників і винищувачів такі ЗРК неминуче доводиться підтягувати поближче до фронту. А для миттєвого спрацювання за наказом вони мають стояти розгорнутими… Можливо стане легше після отримання «F-16».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Отпущенный судом винничан совершил очередное зверское убийство (видео)

12.12.2015 - 16:58
Винницкий горсуд приговорил 23-летнего мужчину к 7 годам заключения за нанесение тяжких телесных повреждений, которые повлекли смерть человека. Винничан оспорил это решение в апелляционной инстанции. Находясь на свободе, он, как ...

Аккуратных водителей в ОАЭ награждают машинками из золота: видео

12.05.2017
Двух самых аккуратных водителей полиция ...