Росіяни захопили нові території на Покровському напрямку

Російські загарбники здобули частковий успіх в районі нещодавно окупованого селища Очеретине на Покровському (донедавно офіційно Авдіївському) напрямку: «Наші захисники вживають активних заходів для стабілізації ситуації».

Про це в оперативній інформації станом на 22:30 минулої доби, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Це підтвердив і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на своїй сьогоднішній карті за результатами 26-го травня. Дивись скриншот.

На ньому він позначив червоно-коричневими штриховкою та пунктиром втрачені території, на яких за вчора вже встигли закріпитися загарбники. А ми, у свою чергу, червоними стрілками вказали місця зсуву сірої зони активних боїв в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили позицию оккупантов: опубликовано видео

25.06.2018 - 15:42
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин обнародовал видео, снятое беспилотником, который параллельно корректировал огонь предположительно минометного расчета ВСУ по позициям террористов: «ВСУ красиво разносят в щепки очередную позицию сепаратистов… С беспилотника нашли, ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...

В Донецке народ смешал Януковича с грязью: видео

27.11.2016
На улицах Донецка местных жителей ...

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015
Если Вы никогда не занимались ...