Росіяни відкрили артвогонь по своїм військовим

Російські окупанти відкрили артилерійський вогонь по нещодавно звільненому і ущент зруйнованому селу Андріївка південніше Бахмута, коли інтервенти, які в ньому оборонялися, почали здаватися в полон бійцям третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України.

Про це у своєму Телеграм-каналі розповів комбриг Андрій Білецький, оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували дії наших захисників.

Українські бійці вивели з руїн трьох загарбників, які здалися в полон, обшукали їх і положили на землю. На скрині момент перед вибухом: загарбників ми обвели червоною лінією, бійців ЗСУ – синьою.

Російський снаряд фактично влучив в середнього окупанта – його розірвало на шматки. Інші учасники події залишилися живими – в підсумки штурмовики ЗСУ вивели двох полонених з зони обстрілу.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018 - 15:13
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, что в Украине есть успешные истории воплощения мечты в жизнь и претворения ее в бизнес. Речь о фирме, которая выпускает и продает за границу маленькие ...

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018
Сообщения жителей Донецка и округи ...

Война под Донецком. «Русские» применяют новую тактику: видео

17.12.2017
Дневные сообщения жителей Донецка и ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...