Росіяни розстріляли групу полонених бійців ЗСУ на Курщині
Путінські фашисти знову вбили полонених бійців Збройних сил України – цього разу щонайменше дев’ятьох чоловік (відділення) в Курській області РФ.
Про це з посиланням на наших захисників на своїх медіаресурсах повідомив головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов. Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.
Видно, як військовослужбовці Сил оборони лежать на землі на галявині з руками за головами. Росіяни спочатку ходять біля них, а наприкінці ролика починають по них стріляти.
На Курщині рашисти розстріляли українських військовополоненихhttps://t.co/rxTdLLrKsS pic.twitter.com/0UxdgGBs69
— Цензор.НЕТ ✍️ (@censor_net) November 20, 2024
Подпишитесь на новости
























