Росіяни просунулися вперед на Сіверському напрямку

Невдачею завершився ворожий штурм оборонних рубежів Сил оборони неподалік Верхньокам’янського на Сіверському напрямку (між Лиманським і Бахмутським).

Про це в оперативній інформації станом на 10:00 тринадцятого червня, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував певне просування загарбників у напрямку сусідньої Виїмки.

Дивись скриншот його карти за підсумками минулої доби, на якій він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром показав втрачені території, на яких закріпилися загарбники. Окрім того, помітно розширилася в наш бік сіра зона активних боїв, місця чого ми умовно вказали червоними стрілочками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Побелка деревьев: когда, как и надо ли вообще

18.11.2015 - 16:11
Побеленные деревья в нашей стране давно уже стали символом повсеместно проведённого весеннего субботника. По традиции после всех совместных уборочных работ выносятся вёдра с известью. Белоснежные штамбы деревьев, а заодно и попавшие ...

Террористы ДНР получили гламурное оружие ПП «Оплот»: видео

07.07.2018
На оккупированной части Донбасса кризис. ...

Появилось видео запуска новой украинской ракеты

16.11.2016
В последние месяцы, вопреки голословным ...