Росіяни просунулися біля Очеретиного на Авдіївському напрямку

Російські окупанти «нещодавно» здійснили підтверджені просування на Авдіївському напрямку. Про це без географічної та часової конкретики в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні за минулу добу повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» за дев’ятнадцяте квітня на цій ділянці фронту констатував «тільки» незначне просування загарбників на південній околиці частково окупованого села Очеретне.

Дивись скриншот його карти, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив невелику втрачену територію, на якій вже закріпилися інтервенти. Раніше це була сіра зона, яка в цілому за добу в наш бік розширилася ледь помітно.

При цьому Збройні сили України впевнено контролюють 80% Очеретиного. Також з позитиву (в умовах ворожого наступу) можна вважати те, що окупанти минулої доби не змогли просунутися в районі сусіднього Новокалинового, де мали значні успіхи в попередні дні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016 - 23:50
Детей нужно не только родить, но и научить их всему необходимому для жизни. На видео, кошка пытается показать совсем маленькому котенку, как пить воду из миски. По всей вероятности, до ...

Появилось видео успешных испытаний новейших украинских ракет

21.03.2017
Министерство обороны 21 марта провело ...

Перевернулась фура с водкой, — у жителей окрестных сел праздник

24.10.2015
В Саратовской области водитель грузового ...

Мужик показал заплутавшему коту дорогу

27.02.2016
Это короткое видео о взаимопонимании ...