Росіяни перекинули на Бєлгородщину свої елітні підрозділи

Російські окупанти залучили до боротьби з Силами оборони України на території Красноярузького району Бєлгородської області свої найбільш грізні і боєздатні підрозділи, які раніше в значній мірі забезпечили ворогу успіх на території сусідньої Курщини.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів сьогодні повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«В БНР орки активно застосовують FPV-дрони на оптоволокні — вони перекинули на Бєлгород свої найкращі екіпажі з Курщини та Вовчанська, відпрацьовують даним типом дронів виключно по техніці».

Саме така ворожа тактика, яка розбила нашу логістику, стала причиною нещодавнього відступу ЗСУ на Курщині з втратою міста Суджа.

Вірогідно, про це саме у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» сьогодні розповів і наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:

«На Харківському напрямку (межує з Бєлгородщиною), де наші козаки, яким ми допомагали, йде «активізація» ворожих дронів на оптоволокні. Внаслідок прильотів уже пошкоджено три, та спалено два наших автомобілі. На даний момент без втрат і поранених».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтожения военной техники ЧВК Вагнера в Ливии

07.04.2020 - 00:14
«РЕАЛ» ранее сообщал о том, что турецкая армия вмешалась в ход войны в Ливии и остановила продвижение мятежного генерала Хафтара и российской частной военной компании Вагнера на подступах к столице ...

Новый украинский БМП

30.10.2015
От стандартной машины пехоты БМПТ-64 ...

Наглый енот отобрал у мужчины еду: видео

18.03.2018
В то время, как бездомные ...