Росіяни готуються тікати з окупованих територій

Російські окупанти на тимчасово захоплених територіях України розпочали підготовку до екстреної евакуації певних категорій працівників «адміністрацій» та членів їхніх сімей. Про це у понеділок, 13 березня, заявила віце-прем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Вона не стала розкривати джерела і не уточнила, де саме планується евакуація росіян та колаборантів, але наголосила, що у них «запахло смаженим».

«Окупанти на тимчасово захоплених територіях розпочали підготовку до екстреної евакуації певних категорій працівників окупаційних адміністрацій та членів їхніх сімей», — написала вона.

Нагадаємо, раніше в ГУР Міноборони України повідомили, що Росія через нестачу особового складу у підрозділах мобілізує росіян з інфекційними хворобами, зокрема з гепатитом.

Крім того, українська військова розвідка опублікувала перехоплення розмови, в якій військовослужбовець із Росії розповідає про втрати та втечу «вагнерівців» на одному з напрямків фронту.

Тим часом, Кабінет Міністрів схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій.  


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Во Львове молодая пара занялась сексом на крыше многоэтажки и попала на видео

08.06.2018 - 18:06
Пикантное кино сняли во Львове. Там на крыше многоэтажки по улице Сечевых стрельцов парень с девушкой занимались любовью. Их стал снимать на телефон. Через минуту с чем-то парочка увидела, что ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...