Росія зазнала масованої атаки ударних дронів

Міноборони фашистської РФ заявило, що минулої ночі та вранці протиповітряна оборона рашистів збила аж 58 українських безпілотних літальних апаратів: в Бєлгородській області 11, в Брянській 8, в Воронезькій 29, в Курській 8, в Ленінградській і Рязанській по 1. Пізніше збільшили це число до 65… Але насправді все досить плачевно для загарбників.

Російські засоби масової інформації стверджують, що тільки нафтопереробний завод в Рязані успішно атакували чотири дрони-камікадзе. Тому уявити реальну картину атаки складно.

Крім того, були атаковані НПЗ у Кстово Нижегородської області та Кірішах Ленінградської області.

Однак зрозуміло, що вона була масованою, а про деякі її наслідки ми дізнаємося згодом. Поки що жителі Воронежа показують в інтернеті численні руйнування на місцевому ринку.

В Бєлгороді вибух дрону зруйнував фасад і вибив вікна в будівлі ФСБ. 45 тисяч жителів Бєлгородської області залишилися без електрики, але не зрозуміло внаслідок чого – БПЛА чи артобстрілу.

Аеропорт Пулково під Петербургом вранці не працював…

Також, за даними видання УП, СБУ разом з іншими представниками Сил оборони атакувала дронами авіабазу ВПС РФ у Бутурлінівці та військовий аеродром у Воронежі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016 - 19:12
Одна маленькая, но очень умная птичка, решила полакомиться рыбкой. В этом нет ничего необычного, скажете Вы, многие птицы рыбу едят. А вот и нет. Необычен сам способ ловли. Из-за того, ...

Активисты «С 14» напали на Наталью Витренко: видео

26.04.2018
Активисты националистической организации С 14 ...