Росія відреагувала на готовність Німеччини арештувати Путіна

Міністр юстиції Німеччини Марко Бушманн заявив, що виконає ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна, якщо він ступить на німецьку землю. Про це повідомляє Zeit. Це дуже сильний посил усьому світові, адже демонструє готовність здійснити законну дію, яка, звісно, може лякати багатьох керівників різних країн. Ця заява демонструє фактично приклад для інших.

За словами Бушманна, у разі приїзду Путіна Міжнародний кримінальний суд швидко звернеться до Інтерполу та держав, які домовляються, і вимагатиме виконання ордера.

«Тоді Німеччина буде зобов’язана заарештувати президента Путіна, якщо він в’їде на німецьку територію і передати його в МКС», — сказав міністр.

На відміну від національних правоохоронних органів, МКС може також вживати заходів проти глав держав, додав Бушманн.

В Росії пробують якось реагувати, але засобів мають обмаль. Голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін доручив дати правову оцінку заявам міністра юстиції ФРН про арешт диктатора Володимира Путіна.

 «Голова СК Росії доручив центральному апарату відомства в рамках проведеної перевірки дати необхідну правову оцінку висловлюванням міністра юстиції ФРН про виконання незаконної вимоги Міжнародного кримінального суду про арешт громадян РФ на території Німеччини», — йдеться у заяві СКР.

Раніше президент США Джо Байден назвав сильним кроком рішення МКС видати ордер на арешт Путіна.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна та дитячого омбудсмена Марії Олексіївни Львово-Бєлової. Вони підозрюються у причетності до незаконної депортації українських дітей.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео, как в Виннице злоумышленники разбирают Центральный мост

06.02.2018 - 17:52
В Ситуационном центре муниципальной полиции Винницы «РЕАЛу» предоставили фото и видео, на которых видно, как двое винничан срывают листы металла, закрывающие на тротуаре Центрального моста каналы с электрокабелями. О том, ...

В Apple создали робота для утилизации iPhone (видео)

30.03.2016
Процесс полной разборки iPhone занимает ...

Российский корабль протаранил мост: появилось видео

28.02.2019
Сегодня в южнокорейском порту Пусан ...