Росія перекидує в Україну додаткові сили

Росія готує нову хвилю агресії у війні проти України. Про це у середу, 4 січня, заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

Він проінформував, що заручився підтримкою у наших партнерів, які продовжать надавати Україні допомогу.

«Хочу подякувати сьогодні Данії — після розмови з прем’єр-міністром Фредеріксен. Поінформував її про актуальну ситуацію на передовій, про те, що в Росії зараз планують чергову хвилю агресії на найближчі місяці. Ми маємо зробити цю хвилю останньою — жодного шансу на реванш для терористів «, — сказав президент.

Президент наголосив на високому рівні співпраці з Румунією — політичної, економічної та оборонної: «Ми зробили дуже багато разом для захисту Чорноморського регіону. Упевнений, що цього року зробимо ще більше».

Президент також подякував Франції за надання танків.

«Саме перед новим Рамштайном такий сигнал надзвичайно актуальний. Потрібно поставити крапку в російській агресії саме цього року і не відкладати жодної з тих оборонних можливостей, які здатні прискорити поразку держави-терориста. Сучасна західна бронетехніка, танки західного зразка — це якраз одна з таких ключових можливостей», — наголосив президент.

Зеленський розповів, що російйські окупанти постійно збільшують свої сили на Донеччині, але попри це україніські захисники постійно завдають ворогові численних втрат. За словами президента, трагічні новини з фронту повертають росіян до реальності, тому доведеться забезпечити їх ними максимально. 

В свою чергу, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Росія готується до загострення ситуації в лютому. Він вважає, що мобілізація в Росії буде з великою ймовірністю, але РФ «це не допоможе, хоч для України це і буде певний виклик».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Колумбии разбился самолет с бразильской футбольной командой «Шапекоэнсе»: видео

29.11.2016 - 09:28
В авиакатастрофе погибла футбольная команда из Бразилии. Игроки «Шапекоэнсе» из города Шапеко были в числе 72 пассажиров самолета, который разбился над территорией Колумбии в провинции Антьокия в гористой местности неподалеку от ...