Росія не переможе Україну, – Олаф Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За його словами, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції, передає Spiegel.

Шольц зазначив, що з огляду на підтримку України з боку Німеччини стає все більш очевидним, що «Росія не тільки не повинна виграти цю війну, а й не виграє її».

Він підтвердив свою обіцянку підтримувати Україну стільки, скільки потрібно. При цьому Шольц додав, що Німеччина робить це фінансово, гуманітарно та забезпечує зброєю ЗСУ.

Канцлер Німеччини ще раз наголосив на важливості своєї зустрічі з главою держави та лідером партії Китаю Сі Цзіньпіном, на якій обидва застерегли від застосування ядерної зброї.

Нагадаємо, днями Шольц зробив заяви, котрі повністю враховують інтереси України і демонструють його розуміння природи російського вторгнення. Шольц заявив, що дипломатичне вирішення питання припинення війни в Україні наразі неможливе.

 
На думку німецького канцлера, війна Путіна перешкоджає будь-якому дипломатичному зближенню: «Цією вбивчою війною, яку ми зараз переживаємо, Путін, перш за все, завадив усьому, що раніше відбувалося в плані переговорів». Шольц наголосив, що виступає проти припинення вогню на умовах Росії.
 
А в жовтні Шольц висловив упевненість, що спроба Путіна дестабілізувати основний економічний порядок зазнає невдачі так само, як він зазнає невдачі на полі бою.
 
Коментуючи оголошену Путіним мобілізацію, Шольц назвав цей крок черговою помилкою російського президента. «Путін робить помилки за помилками. Він міг би негайно покласти край цій війні, вивівши свої війська, а потім розпочавши переговори з Києвом», – пояснив Шольц. Мобілізацію канцлер назвав «актом розпачу та дещо панічною реакцією на невдачі російських збройних сил на сході України».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

По позициям террористов на Светлодарской дуге нанесен мощный удар: видео

10.06.2018 - 11:53
По данным пресс-центра Объединенных сил вследствие адекватной «ответки» ВСУ 9 июня погибли 2 и ранены 5 террористов. Некий «Игорь Вайсерман» в комментариях в Фейсбуке усомнился: «Каждый день потери в днр ...

В центре Винницы пьяный водитель въехал на остановку трамвая: видео

30.10.2017
Трагедия подобная харьковской могла произойти ...

Разработаны самовосстанавливающиеся шины (видео)

10.10.2015
Прокол, разрез или разрыв шины, как ...