Росія домовилась з Іраном про виробництво дронів

На жаль, схоже, підтверджуються найгірші прогнози щодо військової співпраці фашистської Росії з диктаторським Іраном.

Ці дві країни уклали угоду про виробництво безпілотників на російській території. Про це пише The Washington Post із посиланням на дані розвідок США та інших західних країн.

Як повідомили троє посадовців на умовах анонімності, російські та іранські чиновники завершили угоду під час зустрічі в Ірані на початку листопада, і обидві країни швидко рухаються до передачі проєктів і ключових компонентів, що може дозволити почати виробництво протягом декількох місяців.

Втішає тут тільки те, що 80% іранських дронів Україна і зараз збиває. А з отриманням додаткових систем ППО від західних партнерів можна сподіватися на ще більш результативну протидію цим камікадзе.

Російські заводи раніше провели незначні переробки деяких із придбаних у Ірану безпілотників, змінивши, наприклад, назву і колірну гамму, щоб вони більше нагадували російські. Але до цього часу не було власного виробництва БПЛА іранської розробки на російській землі, пише видання.

Раніше стало відомо, що в обмін на безпілотні літальні апарати Росія перевезла до Ірану 140 мільйонів євро готівкою і зразки британської та американської зброї, захопленої в Україні. Про це 7 листопада повідомив британський телеканал Sky News, посилаючись на анонімне джерело у сфері безпеки.

Стверджується, що гроші, протитанкові ракетні комплекси «NLAW» і «Javelin» та переносний зенітно-ракетний комплекс «Stinger» були доставлені в Тегеран двома російськими літаками «Іл-76» ще двадцятого серпня. За це Тегеран начебто передав Москві сто дронів-камікадзе «Shahed-136», шістдесят «Shahed-131» та шість бойових БПЛА «Mohajer-6». Після 20 серпня іранські БПЛА в РФ перевозили мінімум п’ять літаків.

А останніми днями між Тегераном і Москвою начебто досягнута домовленість про подальше постачання іранських безпілотників в РФ на суму в двісті мільйонів євро. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Исследователи запечатлели жизнь девочки до рождения: уникальные фото и видео

26.08.2018 - 21:02
Как зарождается и развивается жизнь в утробе матери? Благодаря этой подборке уникальных фото можно пронаблюдать за чудом развития человеческого существа от самого зачатия и до родов. Многие спорят о том, ...

Крыса отнимает у кота миску с молоком (видео)

18.03.2016
Крысы всегда отличались умом и ...

В США медведь залез в бассейн, спасаясь от жары: видео

18.07.2018
Жители одного из частных домов ...