Росія активно готує диверсії по всій Європі, – FT

Фашистська Росія продовжує сіяти зло всюди, де тільки може дотягнутися. Європейські розвідувальні служби попередили свої уряди про те, що РФ готує акти насильства і диверсій по всьому континенту.

Про це пише Financial Times з посиланням на оцінки розвідок трьох різних країн Європи.

Зазначається, що РФ вже почала більш активно готувати таємні вибухи, підпали та завдання шкоди інфраструктурі на європейській території як безпосередньо, так і через посередників, й не збирається рахуватися з можливими жертвами серед цивільного населення.

«Хоча агенти Кремля мають довгу історію подібних операцій і останніми роками час від часу здійснювали атаки в Європі, з’являються дедалі нові свідоцтва більш агресивних і узгоджених зусиль», — пише видання.

Один зі співробітників розвідки заявив, що зараз президент РФ Путін почувається «підбадьореним» і прагнутиме якомога сильніше натиснути на Європу в багатьох напрямках — за допомогою дезінформації, саботажу чи хакерських атак.

Через служби безпеки НАТО надходить інформація про скоординовану та масштабну загрозу зловмисних дій з боку Росії. 

Акти саботажу вже відбуваються. У Великій Британії підпалили склад з гуманітарною допомогою для України, у Швеції сталася низка залізничних аварій, у Чехії намагались пошкодити залізничну сигналізацію, в Естонії стався напад на автомобіль міністра внутрішніх справ, у Німеччині запобігли нападу на військові та логістичні об’єкти.

Нагадаємо, дачний будиночок глави німецького оборонного концерну Rheinmetall Арміна Паппергера спалили ліві екстремісти, обурені постачанням зброї Україні.

Міністерка закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен заявила, що фінська сторона фіксує, що протягом останнього часу РФ стала активніше глушити GPS у районі Фінської затоки та навколо східного кордону.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Забавное дефиле коротконогого кота (видео)

29.03.2016 - 21:06
Забавного котика сняли на видео. Дефиле с развевающимся хвостом вместо флага. Особый шарм ему придает особенность характерная для данной породы, а именно короткие ноги. Такое впечатление, что это идет искусно ...