РНБО прийняла рішення звільнити усіх обласних військкомів

Сьогодні на засіданні РНБО за ініціативи президента Зеленського було ухвалено рішення про звільнення з посад усіх обласних військкомів.

Замість них головнокомандуючому ЗСУ рекомендовано призначити офіцерів, які мають бойовий досвід.

На жаль, тут більше ментальна проблема помножена на 32 роки відсутності нормальної судової системи. Люди, навіть чесні, коли потрапляють в умови, де пропонуються хабарі, на 95% піддаються спокусі. Хтось менше, хтось більше, а хтось «по вуха». І не факт, що нові керівники зможуть «витримати удар» спокусою легкого збагачення.

Зеленський повідомив, що сьогодні провів засідання РНБО, на якому заслухав результати перевірки військкомів.

«Загалом уже 112 кримінальних проваджень щодо посадовців військкоматів. 33 підозри. Обласні «воєнкоми», міські, районні. Працівники ВЛК. Інші посадові особи. Зловживання в різних областях: Донецька, Полтавська, Вінницька, Одеська, Київська, Львівська. Хтось брав готівкою, хтось криптовалютою – хіба що в цьому різниця. Цинізм усюди однаковий», – заявив президент.

За його словами, по результатам засідання було прийнято рішення про звільнення всіх обласних «воєнкомів». Керувати військкоматами мають військові, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоров’я, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність та не мають цинізму.

«Їм можна довірити цю систему комплектування. Реалізувати це рішення повинен Головком Залужний. Перед призначеннями нових керівників ТЦК буде перевірка Служби безпеки України. Кожен «воєнком», щодо якого є кримінальне провадження, нестиме відповідальність. Цілком справедливу. Повну», – запевнив президент.

Він додав, що ті «воєнкоми» і посадовці, які мають погони, але щодо яких не виявлено даних про злочини чи порушення у випадку, якщо вони хочуть зберегти звання та довести свою гідність мають відправитись на фронт.

«Підкреслю: армія не є й ніколи не буде заміною кримінальному покаранню. Посадовці, які переплутали погони й вигоду, точно – під суд», – резюмував Зеленський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Австралии сняли на видео драку двух забавных коал

23.12.2017 - 11:45
Австралийские коала в понимании людей считаются предельно мирными и неторопливыми зверьками. Однако даже у них бывают конфликты. Причем, как выяснилось, иногда они настолько принципиальны, что эти сумчатые пренебрегают ощущением опасности ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...

Ливерпуль разгромил Рому в 1/2 финала Лиги чемпионов: видео

25.04.2018
Состоялся первый полуфинальный матч Лиги ...