Різак та драбини: люди з Білорусі штурмують кордон Польщі

Нелегали з Білорусі, озброївшись різаками для дроту та драбинами, продовжують штурмувати кордон із Польщею. Про це повідомляє прикордонна служба Польщі.

«Нелегальні мігранти вже готуються до незаконного перетину кордону з Білорусі до Польщі. Вони знають, що це незаконно, тому платять організаторам, які доставляють їх до самого кордону, надають драбини, ножиці для різання металу», — йдеться у повідомленні.

На підтвердження своїх слів польські прикордонники опублікували відео, на якому видно, як група нелегалів із рюкзаками на спинах з боку білоруського кордону пробирається лісом у напрямку Польщі. У одного з чоловіків на спині розкладні драбини.

З яких країн більше всього нелегалів намагаються через територію Білорусі потрапити до Польщі, не вказується.

Нагадаємо, наприкінці червня минулого року у Польщі після п’яти місяців робіт завершилося будівництво паркану на кордоні з Білоруссю заввишки 5 метрів. Про це повідомило польське прикордонне відомство 30 червня.

«25 січня почалося будівництво фізичного бар’єра на кордоні Польщі і Білорусі. Сьогодні роботи завершуються. П’ять місяців інтенсивних робіт і моніторингу. 186,25 кілометрів і 49 тисяч тонн сталі. Так буде безпечніше», – йшлося в повідомленні.

У зв’язку із завершенням робіт на кордон приїжджав прем’єр Польщі Матеуш Моравецький та інші посадові особи.

Необхідність будівництва паркану виникла у зв’язку з міграційною кризою, яку влаштувала нинішня влада Білорусі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Россия отправляет в Киев на «Евровидение» Юлию Самойлову с красивой песней о любви: видео

12.03.2017 - 23:15
Россия определилась с участником Евровидения-2017. Первый канал завершил так называемый внутренний конкурсный отбор исполнителей и композиций для участия в музыкальном конкурсе «Евровидение-2017» и определился с выбором -в Киев поедет Юлия Самойлова с песней о любви Flame Is Burning. Автор музыки ...

Как замариновать огурцы и помидоры за 15 минут

26.08.2016
Реально ли замариновать овощи всего ...