Ринок праці на Вінниччині: основні тенденції літа

Літо вважається низьким бізнес-сезоном, зокрема і у сфері найму. Проте аналітика показує, що роботодавці не знижують обертів: у червні на ринку праці знову було понад 110 000 вакансій. Та й шукачі не відстають, адже першого місяця літа конкуренція за вакансії вперше від початку року мінімально зросла.

Останні дослідження Work.ua показало, що у Вінницькій області зберігаються стандартні показники. Регіон умовно відноситься до тилових, в яких у порівнянні з лютим 2022-го попит зріс, але протягом цього року залишається сталим.

Хіба що Вінниччину автори дослідження виділили серед регіонів з найбільшою кількістю відгуків на запити роботодавців. Це свідчить про відносно велику конкуренцію.

В яких сферах хочуть працювати українці? Найвищу конкуренцію фіксують у категоріях:

  • «ЗМІ, видавництво, поліграфія»;
  • «IT, комп’ютери, інтернет»;
  • «Культура, музика, шоу-бізнес»;
  • «Дизайн, творчість»;
  • «Топменеджмент, керівництво вищої ланки».

Які посади приваблюють шукачів у цих категоріях? На загал це IT і digital-професії, які зазвичай можна обіймати в дистанційному форматі.

Серед лідерів за конкуренцією — Front-end програміст, вебдизайнер, директ-менеджер (фахівець з прийому заявок в інтернет-магазині), тестувальник, відеомонтажер, кіносценарист, копірайтер, ретушер, графічний дизайнер, ілюстратор, контент-спеціаліст, інтерв’юер, SMM-спеціаліст. Також високу конкуренцію в червні бачимо на посади вчителя історії та адміністратора салону краси.

Натомість найменшу кількість відгуків отримують роботодавці, що розміщують вакансії в категоріях:

  • «Робочі спеціальності, виробництво»;
  • «Охорона, безпека»;
  • «Транспорт, автобізнес»;
  • «Будівництво, архітектура»;
  • «Сільське господарство, агробізнес».

У розрізі окремих посад найменше відгуків на вакансії майстра з ремонту взуття, монтера колії, порізчика, оббивача меблів, інструментальника, оператора екструдера, покрівельника. Також у цей перелік потрапили вакансії Сил оборони (командир міномета, гранатометник) і лікарські спеціальності (лікар УЗД, гастроентеролог).


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как кошка сокрушалась о непутевости котят (видео)

29.12.2015 - 19:56
Все матери, что человечьи, что кошачьи, хотят, чтобы их дети были умными и красивыми. Если что-то идет не так – сокрушаются, кто про себя, а кто и проявляет эмоции. Вот-так ...

Одну из винницких попрошаек вывели на чистую воду: видео

28.12.2016
Почему винничане практически ежедневно жалуются ...

«Блуждающий танк» в зоне АТО уничтожил бус с контрабандой: видео

30.09.2017
Госпогранслужба Украины сообщает о задержании ...