РФ спробує зробити останні дні року темними, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський знову застерігає, що останніми днями 2022 року Росія може вдатися до нових обстрілів.

«Залишилося кілька днів цього року. Ми маємо усвідомлювати, що наш ворог спробує зробити цей час для нас темним і складним. Росія програла цього року все, але намагається компенсувати свої програші зловтіхою своїх пропагандистів після ракетних ударів по нашій країні, нашій енергетиці. Я знаю, що темрява не заважатиме нам приводити окупантів до їх нових поразок, але ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв», — заявив Зеленський у своєму традиційному вечірньому зверненні.

Нагадаємо, супутники NASA Suomi та NOAA-20 показали, як виглядає Київ після атак Росії по енергетичних об’єктах. Про це у п’ятницю, 23 грудня, повідомляло видання Sky News та показало відповідні фото.

Знімки з двох супутників показують, як знизилося споживання світла після ракетних ударів російських окупантів.

Детальний аналіз видання супутникових даних NASA показує наслідки атак, які призвели до того, що наприкінці листопада енергосистема «майже вийшла з ладу».

Представники британського посольства в Києві заявили в коментарі ЗМІ, що Україна, як і раніше, має «більш ніж достатньо фактичних потужностей з вироблення електроенергії».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гол Ярмоленко принес Вест Хэму победу над МЮ: видео

22.09.2019 - 19:24
Игрок сборной Украины Андрей Ярмоленко весьма удачно вернулся после травмы в большой футбол. Андрей не только демонстрирует хорошую игру, но и забивает, что крайне важно для нападающего. Нынче Ярмоленко сумел ...

Тигр спас зоолога от ягуара

19.08.2016
Хищник не дал атаковать своего ...