РФ спробує зробити останні дні року темними, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський знову застерігає, що останніми днями 2022 року Росія може вдатися до нових обстрілів.

«Залишилося кілька днів цього року. Ми маємо усвідомлювати, що наш ворог спробує зробити цей час для нас темним і складним. Росія програла цього року все, але намагається компенсувати свої програші зловтіхою своїх пропагандистів після ракетних ударів по нашій країні, нашій енергетиці. Я знаю, що темрява не заважатиме нам приводити окупантів до їх нових поразок, але ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв», — заявив Зеленський у своєму традиційному вечірньому зверненні.

Нагадаємо, супутники NASA Suomi та NOAA-20 показали, як виглядає Київ після атак Росії по енергетичних об’єктах. Про це у п’ятницю, 23 грудня, повідомляло видання Sky News та показало відповідні фото.

Знімки з двох супутників показують, як знизилося споживання світла після ракетних ударів російських окупантів.

Детальний аналіз видання супутникових даних NASA показує наслідки атак, які призвели до того, що наприкінці листопада енергосистема «майже вийшла з ладу».

Представники британського посольства в Києві заявили в коментарі ЗМІ, що Україна, як і раніше, має «більш ніж достатньо фактичних потужностей з вироблення електроенергії».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На VW Golf установили систему управления жестами

21.06.2015 - 12:34
Обновленный Volkswagen Golf, который появится на рынке в конце 2016 года, в числе прочих нововведений получит систему жестового управления рядом функций. Для класса семейных хэтчбеков это будет технологический прорыв. Систему ...

Во Львове снесли Монумент славы: опубликовано видео

03.03.2019
После достаточно длительных попыток во ...

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...