РФ хоче змусити Україну до сценарію «двох Корей», – Данілов

Росія нібито готова до «мирних переговорів» з Україною, проте без попередніх умов та «на основі існуючої реальності». Секретар РНБО Олексій Данілов пояснив це тим, що РФ нині працює над проектом із розділення нинішньої країни. Про це він заявив в ефірі телемарафону.

«Щодо пропозиції цього хлопа з Москви. Це вже не перше вкидання. У них зараз йде робота над проектом «Друга Україна», — вважає чиновник.

Він зазначив, що сьогодні країна-окупант «реанімує» політичних технологів часів Януковича і розпочинає свою роботу на території нашої країни, щоб «примушувати нас до ситуації двох Корей».

«Деякі діячі, прізвища яких ніколи не називаються, які були під личиною ОПЗЖ, а потім заново перефарбувалися, вони сидять зараз у Монако і це супроводжують. Повірте, жодної «другої України» не буде», — наголосив Данілов.

Нагадаємо, 4 лютого Данілов заявив, що Росія починає «благати» про перемовини за допомогою посередників, проте Україна висунула у відповідь 4 прості вимоги.

«Путін ставить завдання повного захоплення Луганської та Донецької областей, жодної таємниці в цьому немає. Більше того, вони пробують зараз зрозуміти, що досягти тих (цілей), які вони собі ставили по захопленню нашої країни, у них немає жодних спроможностей. Тому на сьогодні благають. Беруть цілий пул перемовників.

Вони зараз ведуть величезну роботу з певними групами, аби вони вступили в перемовини. Вже і Бразилія, і кого тільки немає в посередництві – «давайте будемо домовлятися, щоб якось вирішити це питання», — сказав Данілов в інтерв’ю Радіо НВ.

За словами секретаря РНБО, Україна висуває Росії доволі прості 4 вимоги: 

  • Звільнити всі українські території, які наразі є тимчасово окупованими;
  • Відповідальність через трибунал тих людей, які затіяли війну, які вбивають дітей, літніх людей, жінок, які до військової справи не мають жодного стосунку;
  • Гарантії безпеки України;
  • Відповідальність (тут напевно мається на увазі компенсація шкоди, репарації).

Данілов наголосив, що йти на умови терористів – це абсолютно неприпустима річ.

«Цей абсурд, який на сьогодні відбувається, має рано чи пізно закінчитися. На цьому треба ставити крапку. Коли у нас дехто вважає, що нас треба поставити в якісь рамки, щоби ми з Путіним про щось говорили, – звичайно, так, але спочатку Путін має виконати ті умови, які є в нашої країни. По-іншому воно не працює», — свзав секретар РНБО.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве коктейлем Молотова взорвали автомобиль: видео

19.07.2017 - 01:33
Ночью в Киеве во дворе дома по улице Дарвина, 5 загорелся и полностью выгорел микроавтобус. Очевидцы сумели снять это на видео. На нем видно как пылает бус и при этом ...

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017
Забавный случай сегодня произошел в ...

В США перевернулся поезд со 120 новенькими BMW – машины собирают экскаватором: видео

06.12.2016
Помятые новенькие BMW собирали ковшом экскаватора… ...

Що вінничани знають про нову вулицю Замостянську: відео

21.11.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...