РФ буде змушена вивести війська з України, – Буданов

Фашистська Росія незабаром буде змушена вивести свої війська з території України під тиском української армії, внутрішньоросійських політичних процесів та під тиском дипломатії. Інакше це швидко спричинить крах російського режиму.

Про це заявив глава ГУР МО України Кирило Буданов в інтерв’ю Le Monde.

За його словами, росіяни мали можливість спокійно вийти із ситуації, яку вони самі створили, але вони обрали шлях ескалації.

Глава ГУР додав, що на Росію чекають дуже важкі часи. Потенційно може змінитися політико-територіальна конфігурація РФ.

Нагадаємо, на початку року в інтерв’ю американського «ABC News» він заявив, що Україна на весну планує великий наступ, причому найзапекліші бої очікуються у березні:  «Це буде відбуватися по всій території України, від Криму до Донбасу».

Окремо Кирило Буданов пояснив, що Крим також буде звільнено: «Наша мета, і ми її досягнемо, — повернення до кордонів 1991 року, такою, якою Україну визнають всі суб’єкти міжнародного права».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове блогера Павла Хомива забросали помидорами: видео

08.08.2018 - 20:44
Если не помогает зеленка, в ход идут помидоры. Во Львове этими плодами забросали антиукраинского блогера Павла Хомива. Мужчина подвергся нападению у здания суда. Акция против Хомива была максимально публичной. Записывалось ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...