Дрони уразили важливі цілі в Армянську та Сімферополі
Минулої ночі українські ударні безпілотні літальні апарати знову масовано атакували об’єкти російських загарбників в окупованому з 2014 року Криму, про що з посиланням на місцевих жителів з числа своїх підписників повідомив проукраїнський Телеграм-канал «Кримський вітер».
Все розпочалося ще 21 червня приблизно в 23:20 потужними вибухами в Феодосії, Сімферополі, Октябрському і Гвардійському. Одразу зникло світло в Раздольненському районі і Феодосії.
Вже сьогодні після вибухів сталися пожежі в Армянську — в районі залізничного вокзалу і в будівлі прикордонної служби ФСБ РФ. При цьому в останньому випадку мала місце детонація боєприпасів. Місто накрив їдкий дим з гаром.
Продовжувалися вибухи в Сімферополі – там дрони-камікадзе атакували Таврійську ТЕС, наслідки наразі невідомі. Після ударів позаминулої ночі вона зазнала значних пошкоджень…
Подпишитесь на новости
























