Режисера Єралашу, що сидів за згвалтування, нагородили медаллю

Фашистська РФ продовжує пробивати дно, героїзуючи будь-якого покидька задля виправдання своєї геноцидної війни проти України. Так, колишній режисер дитячого кіножурналу Єралаш Ілля Білостоцький, який працював у Тюмені, отримав держнагороду за перебування на війні. Про це пишуть росЗМІ.

«Указом президента я був нагороджений державною нагородою — медаллю За порятунок тих, хто гинув. За російськими законами я звільнений від покарання і з мене знято судимість. Я не знаю, що саме написано в поданні до нагороди, адже я рядовий, нам мало що показують. Якщо колись мені дадуть відпустку, я приїду в розташування нашої частини в Росії, там є наказ про нагородження, тоді дізнаюся точно. Тож, друзі, радійте, а опоненти, кусайте лікті — відтепер я більше не зек», — розповів він.

За його словами, подати до нагороди його могли за випадок порятунку командира під час одного з боїв. Білостоцький додав, що під час першого бойового завдання через медпункт, де він працює, пройшло понад 300 поранених.

Восени 2023 року Білостоцький, перебуваючи в колонії, уклав контракт із Міноборони: йому залишалося відсидіти 2,5 роки. На війні режисер служить медиком у штурмовому загоні.

Влітку 2023 року Іллю Білостоцького засудили до 14 років колонії. Суд визнав його винним у розбещенні 13-річного хлопчика у власній квартирі у Москві в ніч із 5 на 6 листопада 2018 року. Пізніше в апеляції покарання пом’якшили до 6,5 років. Сам режисер наполягав на своїй невинності. За 2,5 року до виходу з колонії Білостоцький уклав контракт із Міноборони та вирушив на війну.

Білостоцький – російський режисер, сценарист, актор та продюсер. З 2004 року він перебував у Гільдії кінорежисерів Росії. Популярність він отримав як режисер-постановник низки випусків дитячого кіножурналу Єралаш та окремих серій серіалу Слід.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В суде по делу Януковича между полицией и адвокатами произошла драка: видео

16.08.2018 - 12:43
Пока беглый президент Виктор Янукович лишь дистанционно имеет возможность наблюдать за судебными заседаниями по «своему» делу, его адвокаты решили организовать «бучу». Частные защитники попробовали сегодня не пустить государственного адвоката, заблокировав ...

Мужик показал заплутавшему коту дорогу

27.02.2016
Это короткое видео о взаимопонимании ...

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018
В американском штате Техас мужчина ...

В России подростки атаковали полицию: видео

28.05.2017
Подростки в Челябинске устроили обструкцию ...