Ракети ATACMS – саме те, що зараз потрібно Україні, – генерал Ходжес

Колишній командувач військ США в Європі генерал Бен Ходжес запевняє, що якщо Україна отримає від США ракети ATACMS, це дозволить вражати цілі в Криму та інші ключові позиції російської армії.

Його заяву наводить авторитетне американське видання Politico.

Як повідомляється у статті, Ходжес заявив, що ракети ATACMS для систем HIMARS — це «саме те, що Україні зараз потрібно». Зброя більшої дальності дозволить завдати удару по ключових російських позиціях, таких як Керченський міст, російські військово-повітряні бази в Криму та лінії зв’язку.

За інформацією видання, Зеленський порушував це питання під час переговорів з Байденом, але той не погодився.

Правда, є зрушення у питанні можливих поставок американських танків Abrams. Джерела видання вважають, що їх можуть надати вже цієї зими. 

Американські танки влада України просить у Вашингтона хоча б в невеликій кількості, вважаючи, що отримання навіть 3-4 Abrams дозволить домогтися поставок німецьких танків Leopard-2.

ATACMS (Army Tactical Missile System) — оперативно-тактичний ракетний комплекс (ОТРК), призначений для поразки точкових цілей: командні пункти, пускові установки ракет, об’єкти ППО, вузли зв’язку, склади, що у глибині оборони противника. Запуск ракет здійснюється модернізованою пусковою установкою РСЗВ M270 та M142 HIMARS.

ATACMS може працювати в будь-яких погодних умовах та у будь-який час доби. ОТРК має ракету MGM-140B. Вона є оперативно тактичною ракетою зі збільшеною до 300 км дальністю польоту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В блиндаже террористов «ДНР» прогремел мощный взрыв: видео

11.02.2019 - 10:45
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц сегодня в 8:08 выложил короткое видео, снятое беспилотником: на нем видны длинные извивистые траншеи и три взрыва в месте, где заканчивается лесополоса. Ролик, ...

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017
Мы уже сообщали, что сегодня ...