Рада не змогла ухвалити законопроєкт про НМТ-2023

Верховна Рада України не змогла ухвалити законопроєкт №8228–1 про національний мультипредметний тест у 2023 році в цілому. 

a pencil sitting on a test bubble sheet

Наразі документ ухвалили лише у першому читанні зі скороченою підготовкою до другого, йдеться на сайті парламенту. 

За словами голови освітнього комітету Верховної Ради Сергія Бабака, остаточне ухвалення документа заблокувала фракція «Європейська солідарність», яка наполягала на включенні історії до переліку обов’язкових. 

«З трибуни заявили, що хочуть проведення НМТ як в минулому році. Ми ж наполягаємо на тому, щоб один предмет був на вибір, куди звісно входить й історія України», – повідомив Бабак у Telegram. 

До другого читання у нардепів є 7 календарних днів для подачі правок до законопроєкту, після чого їх має розглянути комітет і винести на голосування на найближче наступне засідання Верховної Ради, додав Сергій Бабак. 

Нагадаємо, цього року для вступу до університету абітурієнти, як і минулоріч, складатимуть мультипредметний тест з трьох предметів. Утім, формат тесту у 2023-му доопрацювали, надавши випускникам вибір – який з предметів складати третім. При цьому історію України не включили до переліку обов’язкових.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сотрудница полиции России станцевала в знак протеста откровенный танец

23.06.2016 - 20:12
Прикольный случай произошел в России, где молодая и достаточно симпатичная сотрудница московского УВД, которая работает при метрополитене, в откровенном одеянии сняла себя танцующей. Причем, танец был не просто так, а ...

«Блуждающий танк» в зоне АТО уничтожил бус с контрабандой: видео

30.09.2017
Госпогранслужба Украины сообщает о задержании ...