Путін приймав рішення про вторгнення під таблетками, – розвідка Данії

Одним із чинників, які спровокували повномасштабну війну РФ проти України, були ліки, які на той час приймав російський президент Володимир Путін. Про це у п’ятницю 30 грудня, повідомляє видання Berlingske з посиланням на неназваного голову аналітичної групи з Росії у Службі військової розвідки Данії.

«Манія величі — один із відомих побічних ефектів гормонального лікування, яке він проходив. Це не те, що я можу сказати напевно, але я думаю, що це вплинуло на його рішення, коли він розпочав війну в Україні», — співрозмовник видання.

Він також розповів, що розвідка Данії спочатку думала, що росіяни виграють війну за два тижні. Ключовим фактором провалу наступу було погане ухвалення рішень Путіним.

Джерело видання наголосило, що через рішення Путіна назвати вторгнення «спеціальною військовою операцією», а не війною, російській армії не вистачило 30 000 піхотинців для вторгнення. Насправді це означало, що російські війська не могли використовувати своїх звичайних призовників, а мали використовувати дорогих фахівців як піхотинців.

При цьому чиновник данської розвідки вважає, що найбільшим невідомим є те, що станеться, коли українці почнуть завдавати ударів по основним стратегічним інтересам Росії, внаслідок чого Путін почуватиметься вимушеним відповісти ядерною зброєю.

«У Путіна немає певної червоної лінії, що унеможливлює точні прогнози щодо того, чи натисне він цю кнопку і коли», — каже розвідник.

Щодо чуток про погане здоров’я Путіна, то джерело не вважає, що той страждає на невиліковну хворобу, а швидше має серйозні хронічні болі після кількох падінь і аварій.

«От що цікаво. Це хронічний біль, на який він страждає вже досить давно. Ось чому він схильний сидіти і міцно тримати речі. Це щоб полегшити біль», — сказав співрозмовник видання.

Він також підтвердив чутки про те, що Путін раніше мав форму раку, і що він лікувався від цього, коли почав війну, що могло вплинути на його рішення.

«На початку року у нього також було «місячне обличчя», що є ще одним відомим побічним ефектом того ж типу гормонального лікування», — сказав розвідник, зазначивши, що не очікує, що Путін помре від цієї хвороби.

Але згодом це може призвести до того, що російські еліти вирішать, що їм потрібна сильніша людина біля керма.

Що було раніше

Путін «страждає від стероїдної люті», що може бути побічним ефектом лікування раку стероїдами. Про це в березні повідомляло видання The Daily Mail, посилаючись на джерела в Кремлі та дані розвідувального альянсу Five Eyes, до якого входять США, Великобританія, Австралія, Канада, Нова Зеландія.

Джерела у розвідці припускають, що 69-річний Путін може бути хворий на рак, хворобу Паркінсона або деменцію. Його «опухле обличчя і шия» можуть бути потенційними побічними ефектами тривалого прийому стероїдів.

У розвідці вважають, що існує фізіологічне пояснення рішенню російського президента вторгнутися в Україну. До подібних думок призводить не лише неадекватна поведінка Путіна, а й його роздуте обличчя на останніх кадрах та абсурдна дистанція з підлеглими.

«За останні п’ять років у прийнятті рішень Путіна відбулися помітні зміни. Ті, хто його оточує, бачать помітні зміни у достовірності та чіткості того, що він говорить, і того, як він сприймає навколишній світ», — цитує видання джерело у розвідці.

Зазначається, що відсутність чіткого мислення Путіна посилюється відсутністю «петлі негативного зворотного зв’язку», оскільки його «просто не інформують» про невдачі під час вторгнення в Україну.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Из Lego собрали работающий 28-цилиндровый авиамотор: видео

21.05.2017 - 23:54
На специальном сайте Lego Ideas, пользователи которого предлагают различные идеи и путем голосования продвигают их, появился проект радиального 28-цилиндрового авиационного двигателя, использовавшегося со середины 1940-х. Его работающий макет предложили выпустить ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...

В Виннице прошел мощный град размером со сливу: фото, видео

12.09.2017
Вечером 12 сентября на северо-западной ...