Путін пригрозив Україні додатковими танками і літаками

Лідер фашистської Росії Путін намагається заспокоїти своє суспільство, яке він масово вбиває, закидуючи на війну в Україну. Цього разу під час інтерв’ю пропагандистському каналу він спробував якось згладити ситуацію з тим, що Захід допомагає Україні зброєю.

Він почав розповідати, що начебто Росія все одно зробить і більше танків, і снарядів. А по літакам у них і так величезна перевага.

«Підбурювачі планують спрямувати в Україну 420 або 440 танків, тут все те ж саме, що з боєприпасами. За цей час ми виробимо нові та модернізуємо наявні понад 1600».

Загальна кількість танків російської армії буде перевищувати втричі кількість танків ЗСУ. Навіть більше, ніж утричі… Я вже не кажу про авіацію. Там різниця в рази на 10 порядків», — сказав сучасний фюрер.

При цьому він уточнив, що це план на три роки. Тобто Україна вже незабаром отримує танки, а йому знадобиться три роки, та ще й не ясно, скільки серед його 1600 буде нових танків, а скільки рухляді 50-70 років. Сподіваємося, задовго до цього Росія програє війну…

Що стосується слів Путіна про літаки, то це взагалі невігластво. Бо десять порядків — це десять мільярдів…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

19.01.2019 - 15:39
Иду с работы. Вспомнил, что жена просила забрать из ремонта будильник. Пошел, забрал. Иду дальше, вспомнил, что дома нет спичек. Зашел в магазин, а там маленьких коробков нет, только хозяйственные ...

Десяток бурундуков поместилось в 500-граммовой коробке от майонеза (видео)

16.03.2016
То, что конструктивная особенность грызунов, ...