Путін оголосив подальші плани на війну

Президент Росії Путін у зверненні до депутатів Федеральних зборів, сенаторів, депутатів Держдуми РФ 21 лютого відчайдушно намагався пояснити, навіщо рік тому він надав наказ розпочати криваву геноцидну війну на знищення України і українців.

Нічого нового вигадати він не зміг. Повторив усе, що казав раніше. Суцільну брехню. Начебто було вирішено захищати «ісконо руські землі» від неминучого нападу України, за якою стоїть Захід. Навіть маячню про біолабораторії згадав.

Визнаючи, що Росія опинилася в складній для себе ситуації, він сказав головне — що не збирається зупинятися, а буде продовжувати вести країну фашистським курсом: «І ми крок за кроком, акуратно і послідовно будемо вирішувати завдання, що стоять перед нами».

Які це завдання, він не перелічував. Лише узагальнив, що «РФ захищає свій дім і життя людей». З огляду на те, що це є брехнею, напрошується висновок, що насправді він буде намагатися і надалі захопити нашу країну, допоки його не зупинять.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко поздравил Украину с Новым 2018 годом: видео

01.01.2018 - 00:04
Новогоднее поздравление президента: «… А грабителя, который разорил наш дом — наступит время — прогоним и накажем» Президент Украины Петр Порошенко поздравил украинцев с Новым годом. Он  пообещал обеспечить в новом ...

Лолиту сняли с поезда в Конотопе и выдворили в Россию: видео

23.04.2017
Российская певица Лолита Милявская собиралась ...

Украинцы убивают снегирей, потому что они русские

09.02.2015
ШОК! Украинцы убивают снегирей, потому ...

Крыса отнимает у кота миску с молоком (видео)

18.03.2016
Крысы всегда отличались умом и ...