Путін досі не готовий до миру, – Макрон

Лідер фашистського режиму РФ Путін на третьому році повномасштабної війни проти України все ще не готовий до миру. Про це сказав президент Франції Емманюель Макрон в інтерв’ю CNBC.  

«Для всіх у світі все зрозуміло. Це він вирішив розпочати цю війну, і він не готовий до миру», — зазначив Макрон, додатково підкресливши, що Путін також відмовився від перемир’я на час Олімпіади в Парижі.

Тут варто розуміти, що й в Україні не розуміли, яким чином взагалі можливе перемир’я, адже це не тільки припинення вогню. Скажімо, хто гарантує, що російські окупанти не стягнуть додаткові сили на прифронтові ділянкидля подальшого наступу? І таких практичних моментів дуже багато.

Також Макрон наголосив, що перемир’я не є для нього фіналом. «Сталий мир – це фінал», – підсумував він.

Раніше Макрон порадив російському президенту Володимиру Путіну не розкидатися погрозами стосовно ядерної зброї. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу TF1.

«Не варто погрожувати, коли у вас є ядерна зброя», — зазначив Макрон, коментуючи останні висловлювання Путіна.

Французький лідер повідомив, що не розмовляв з керівником Кремля вже кілька місяців, а такий діалог був, «коли це було необхідно».

«Путін перебуває в полоні репресій та авторитаризму в своїй країні, яка останніми роками вирішила стати дестабілізуючою державою», — наголосив політик.

Макрон підкреслив, що ядерні держави повинні «передусім почуватися захищеними», оскільки мають таке озброєння.

«Коли йдеться про ядерну зброю, багато слів не потрібно. Це накладає на нас відповідальність за недопущення ескалації», — підсумував президент Франції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России назвали фамилии заказчиков убийства Гиви – Зорян и Шкиряк: видео

10.02.2017 - 20:35
Телеканал Россия 24 назвал Зоряна и Шкиряка заказчиками ликвидации предводителя «Сомали» Толстых Очень уж в ЛДНР и России не любят Шкиряка, который никогда не выбирал выражений в адрес оккупантов… Как ...

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016
Забавная история приключилась на 9 ...