Пригожин зізнався, чому не зміг вийти з Бахмута

Як вчора заявили у Міноборони України, окупанти зі складу ПВК Вагнера не змогли вийти із-під Бахмута до 1 червня і перенесли повний відхід на десяте число.

Сьогодні ватажок ПВК Пригожин пролив світло на причини такої затримки. 

За його словами, міноборони Росій замінувало шляхи, якими мали відійти «вагнерівці».

«Незадовго до виходу ми виявили підозрілу активність на шляхах нашого висування. Ми викликали правоохоронні органи і виявили близько десятка місць, де були розміщені вибуховs пристрої починаючи від сотень протитанкових мін і закінчуючи тоннами пластиду. Усе це було на управлінні. Зараз ведеться розслідування. Закладали ці снаряди представники vіністерства оборони. На запитання, для чого вони це робили, вони тикали пальцем вгору. Ці заряди не було необхідності укладати, щоб стримати противника, тому що вони знаходяться в тиловій зоні. Тому, можна припускати, що цими зарядами хотіли зустріти сили ПВК Вагнера», — цитує Пригожина його пресслужба.

Як відомо, між Пригожиним і Шойгу з Герасимовим (міністр оборони і начальник генштабу ЗС РФ) існує конфлікт, в межах якого сторони одна іншу не шкодує.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018 - 01:12
В четверг Киев накрыла непогода. Сильные ливни, гроза, молнии. Одна из молний ударила в телевышку на Дорогожичах. Этот момент удалось снять на видео. Киевляне в соцсетях сообщают, что на какой-то ...

ВСУ разбили ПТУРами блиндаж с террористами: видео

08.09.2019
Военный журналист Андрей Цаплиенко обнародовал ...

Покер на раздевание

09.12.2015
Карточные игры поражают своим разнообразием. ...