Пригожин заявив, що передасть кадировцям позиції в Бахмуті

Продовжується гризня та реверанси серед ватажків російських угруповань, що ведуть війну проти України. Сьогодні власник ПВК Вагнера Пригожин подякував Кадирову і заявив, що розпочинає підготовку до передачи позицій у Бахмуті «кадировцям».

Чесно кажучи, наврядчи Кадиров цього хотів, коли вчора запропонував Пригожину зайняти його місце, а свій Ахмат ввести замість підрозділів ПВК.

Те, що Пригожин хитро погодився, не залишає Кадирову маневру… Треба погоджуватися, щоб зберегти обличчя. А це значить, кидати у пекло своїх людей, що голова Чечні раніше намагався не робити.

Пригожин лукаво підмітив, що у Кадирова більше можливостей вирішити проблеми з Міноборони РФ щодо забезпечення снарядами і зброєю.

«Я дякую Рамзану Ахматовичу за те, що він погодився, маючи, найімовірніше, можливості для отримання всього необхідного і всі необхідні ресурси, встати в Бахмут на наші позиції.

Я вже зв’язуюся з його представниками, щоб передачу позицій почати здійснювати негайно, для того, щоб 10 травня, о 00.00, рівно в той момент, коли за нашими розрахунками ми повністю вичерпаємо свій бойовий потенціал, на наші місця встали наші бойові товариші й продовжили штурм населеного пункту Бахмут», — йдеться в його заяві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018 - 22:12
Без преувеличения знаменательное событие произошло в мире баскетбола. Установлен новый мировой рекорд. Причем, в Украине. В Николаеве в рамках Матча звезд Суперлиги капитан местной команды Алексей Онуфриев выиграл конкурс трехочковых ...