Прем’єр Швеції привітав рішення Нобелівського фонду щодо послів РФ і Білорусі

Бурхлива реакція швецького політикуму на дивне рішення Нобелівського фонду щодо запрошення на урочистості послів з фашистської Росії і її союзниць Білорусі і Ірану принесло результат.

Запрошення для представників зазначених країн скасовано. Нове рішення привітав голова Уряду Швеції. Позитивно його відмітили у МЗС України. Залишилося дочекатися подібного рішення щодо заходів у Осло.

«Я вітаю нове рішення правління Нобелівського фонду щодо проведення церемонії вручення Нобелівської премії в Стокгольмі. Численні та сильні реакції свідчать про те, що вся Швеція однозначно стоїть на боці України проти жахливої загарбницької війни Росії», – написав він прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон у Х (Twitter).

В МЗС України назвали перемогою гуманізму рішення фонду все ж не запрошувати послів РФ, Ірану і Білорусі.

«Переконані, що аналогічне рішення має бути ухвалене і щодо російських та білоруських послів в Осло», – наголосив речник МЗС.

Як відомо, п’ять із шести Нобелівських премій щороку вручають у Стокгольмі після процесу номінування, який тримають у таємниці протягом наступних 50 років. А Нобелівська премія миру вручається в Осло, де відбуваються окремі урочистості.

Цьогорічні лауреати будуть оголошені на початку жовтня, а святкові церемонії нагородження відбудуться 10 грудня – в річницю смерті Альфреда Нобеля.

У своєму повідомленні щодо відкликання запрошень послам РФ, Ірану і Білорусі на урочистості у Стокгольмі Нобелівський фонд окремо зазначив, що всі посли будуть запрошені на церемонію в Осло.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016 - 15:23
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней тактики ВСУ Командир батальона «Кривой Рог» 53-й бригады ВСУ Олег Мацейко с позывным Кварцит пояснил, что в нынешних условиях широкомасштабное наступление приведет к огромным человечекским ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...