Прем’єр-міністр Іспанії в Україні дав оцінку шансам РФ у війні

Сьогодні в Україну прибув голова уряду Іспанії Педро Санчес. Зранку він відвідав міста Буча і Ірпінь, де ознайомився з наслідками російської окупації. І заявив, що РФ не зможе перемогти у війні.

«Буча та Ірпінь показують рани та шрами путінського варварства. Росія не переможе у цій війні. Вся Іспанія з Україною», — написав після цього Санчес у Twitter.

Крім того, він ще раз оголосив про те, що його країна надасть для ЗСУ 6 танків Leopard-2. А також, що в разі потреби і відповідного запиту постачання може бути збільшено.

Чесно кажучи, не зрозуміло, чому Мадрид вирішив надати всього 6 танків, коли в нього їх найбільше у Європі (близько чотирьох сотень). Тим паче, що танкова коаліція зіштовхнулася з проблемою нестачі цих машин для швидкого комплектування двох обіцяних батальонів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице врачи спасают 16-летнюю Богдану, которая стремительно похудела до 23 килограммов: видео

21.04.2017 - 14:05
Винницкие медики столкнулись с редчайшим случаем, когда 16-летняя девушка резко потеряла в весе около 20 килограммов, а причину этой аномалии они найти не могут. Пока здоровье школьницы приходится поддерживать путем ...