Прем’єр Італії пообіцяла захищати Україну

Італія готова виступити гарантом мирної угоди щодо України, а до того захищати Україну і її національний суверенітет. Про це сказала прем’єр-міністр країни Джорджа Мелоні у четвер, 29 грудня.

«В умовах такої масштабної війни, країна, яка розв’язала конфлікт, сидить у Радбезі ООН, складно гарантувати мирний процес. Італія готова гарантувати мирний процес. Думаю, до кінця лютого поїду у Київ, 24 лютого може стати датою мирної ініціативи. Поки умови не дозріють, головне – продовжувати підтримувати Україну», – заявила Мелоні на прес-конференції, присвяченій підсумкам року.

За її словами, для Італії неприйнятним є принцип, що «хто сильніший у військовому відношенні – може вторгнутися до сусіда».

«Італійським компаніям може не вистачати російського туризму, але є речі, які неможливо прийняти. Маю надію, що російський уряд усвідомить помилку і припинить незрозумілу і неприйнятну війну проти України, а доти ми будемо захищати Україну і її національний суверенітет», – пообіцяла Мелоні.

Нагадаємо, позавчора президент України Володимир Зеленський подякував прем’єр-міністру Італії Джорджі Мелоні за солідарність і всебічну підтримку України. Про це йшлося у його повідомленні, опублікованому у його Telegram-каналі у вівторок, 27 грудня.

Глава Української держави також оцінив виділення італійським урядом додаткових 10 млн євро допомоги.

«Джорджа Мелоні повідомила про розгляд надання систем ППО для захисту українського неба», – додав він.

Крім того, сторони обговорили запропоновану раніше Зеленським формулу миру.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Под Петербургом боевой вертолет нанес ракетный удар по людям: видео

19.09.2017 - 12:34
В России в ходе военных учений «Запад-2017» произошла трагедия. Боевой вертолет Ка-52 выпустил две ракеты класса «воздух-земля» по людям. Точная дата происшествия неизвестна, но есть видео этого авиаудара. Произошла же ...

Россиянин на Bentley застрял в песке на британском пляже (видео)

06.09.2015
Британские зеваки засняли на пляже ...

На окраине Москвы пожар уничтожил крупный рынок: видео

09.10.2017
Воскресным вечером на окраине Москвы ...