Прем’єр Грузії звинуватив Зеленського і анонсував падіння Бахмута

Прем’єр-міністр Грузії Іраклі Гарібашвілі закликав президента України Володимира Зеленського та українських політиків утриматися від втручання у внутрішні справи його країни. І при цьому дещо підло зачепив Бахмут, так сформулювавши своє звернення, що з нього випливає неодмінне «падіння» цього міста.

«В Україні складна ситуація. Очікується ескалація. За нашою інформацією, Україна готує контратаки, ймовірно, будуть дуже важкі бої на Донеччині в цілому, а після падіння Бахмута ситуація, ймовірно, стане ще складнішою», — зазначив Гарібашвілі в ефірі каналу Imedi.

Водночас, він розкритикував Зеленського за те, що він підтримав учасників протестів проти закону про «іноагентів».

«Коли людина, яка воює, виходить і відповідає на деструктивну акцію, яку проводять кілька тисяч людей тут, у Грузії, це прямий доказ того, що ця людина залучена, мотивована, щоб тут щось сталося. Вийшов Кличко, вийшов Фейгін, вийшли якісь невідомі люди, українські політики, Арахамія та якісь брудні невдахи, які кажуть, що потрібні зміни, переворот, що є прямим втручанням (у політику країни)», — заявив прем’єр Грузії.

Він зазначив, що бажає Україні миру та об’єднання країни.

«Але спочатку подбайте про себе та країну, а ми піклуватимемося про нашу країну. Я хочу сказати це всім», — сказав Гарібашвілі.

Нагадаємо, 7 березня грузинський парламент у першому читанні ухвалив законопроєкт «Про прозорість іноземного впливу» 76 голосами — мінімально необхідною більшістю. Це спровокувало масштабні протести, після чого вранці 10 березня парламент Грузії у другому читанні «вбив» скандальний проєкт. 

Під час протестів президент України Володимир Зеленський зробив заяву на підтримку народу Грузії і вимог протестувальників.

Грузія на сьогодні являє собою унікальну країну з точки зору відношення до війни Росії проти України.

При тому, що тотальна більшість народу Грузії підтримує Україну, бажає нашої перемоги і навіть ненавидить російських окупантів (що природньо, враховуючи напад РФ на саму Грузію у 2008 році), діюча влада намагається виглядати нейтральною, а насправді працює в руслі підтримки Путіна і Росії. Мова про уряд і правлячу партію.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019 - 22:02
Сегодня вечером активисты нескольких организаций приехали к спецкомплексу «Фортеця», где проживает министр внутренних дел Арсен Аваков. Сделав на заборе огромную надпись «Кто заказал Катю Гандзюк?», они обстреляли территорию усадьбы министра ...

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава ...