Польща відреагувала на ракетний обстріл

Уряд Польщі ухвалив рішення підвищити боєготовність війська після вибуху поблизу кордону з Україною, ймовірно спричиненого прильотом двох російських ракет.

На даний час це вся реакція на обстріл і загибель двох громадян Польщі. Правда, не включено, що це тільки початок.

Є ймовірність, що Варшава також задіє пункт 4 Уставу НАТО.

«Сьогодні стався вибух, який призвів до загибелі двох людей, на місці працюють служби. Процедури виконані, ухвалене рішення про підвищення боєготовності підрозділів на місцях в нашій країні», — заявив Мюллер.

Він додав, що польський уряд вивчає наявність підстав для запуску процедур, передбачених статтею 4 Північноатлантичного договору. Нагадаємо, вона говорить, що сторони «проводитимуть спільні консультації, коли, на думку будь-якої з них, територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці будь-якої із Сторін загрожує небезпека», — повідомив ЗМІ речник польського уряду Пьотр Мюллер.

Він також анонсував, що уряд Польщі оприлюднить повідомлення про інцидент, яке буде «чітким і строгим, зрозумілим по суті, щоб не було ніяких перекручувань».

Нагадаємо, президент України Зеленський заявив, що Україна завжди підтримує Польщу і закликав діяти.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Жесткая блокада подобралась к Горловке: видео

12.02.2017 - 14:04
У Торецка заблокировали одну из двух веток Вблизи Торецка (быв. Дзержинск) активисты блокады железнодорожного сообщения с оккупированными территориями в ночь с 10 на 11 февраля перекрыли еще одно направление. По ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...

Российский боевой робот едва не убил журналиста

17.09.2016
Во время съемок демонстрации российского ...