Польща надасть Україні новий оборонний пакет

У Києві відбулася довгоочікувана зустріч між керівництвом України і Польщі. Зеленський провів переговори з новим прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском.

Очікувалися хороші результати, адже минулого тижня Туск нарешті припинив блокування польськими перевізниками і фермерами кордону між державами. Крім того, він зробив декілька потужних заяв на підтримку нашої країни.

Вже відомі перші домовленності. Україна отримає від Польщі новий оборонний пакет. Що до нього увійде і коли на нього очікувати, поки не повідомлялося.

За словами Зеленського, відбулися дуже продуктивні переговори щодо всіх аспектів двосторонніх відносин України і Польщі.

«Є новий польський оборонний пакет. Ми цінуємо таку незмінну допомогу. Є нова форма нашої взаємодії заради більшого масштабу закупівель зброї для українських потреб – це польський кредит для України», – написав президент у соцмережах.

Також Зеленський повідомив, що обговорювалися можливості майбутнього спільного виробництва зброї.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017 - 18:21
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно отреагировал на уже второе видеообращение к нему одного из российских олигархов Алишера Усманова (среди прочего владельца ВКонтакте). Навальный заявил, что в отличие от Усманова, в ...

Война под Донецком. «Русские» применяют новую тактику: видео

17.12.2017
Дневные сообщения жителей Донецка и ...

По Савченко есть шокирующее видео, – Луценко

19.03.2018
Представитель президента в Верховной Раде ...