Полонені окупанти зізналися у вбивстві полонених бійців ЗСУ
Під час перебування на Агрегатному заводі у прикордонному частково окупованому містечку Вовчанськ на півночі Харківської області російські загарбники за наказом командування стратили чотирьох полонених бійців Збройних сил України.
Про це сьогодні повідомила Харківська обласна прокуратура з посиланням на свідчення окупантів, які нещодавно були взяті в полон бійцями спеціального призначення підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Нагадаємо, інтервенти довгий час утримували Агрегатний завод, навіть після того, як Сили оборони просунулися вперед і оточили підприємство. А під час нещодавнього його звільнення в полон потрапили близько двадцяти загарбників.
Подпишитесь на новости
























