Подоляк відповів на пропозицію патріарха Кирила

Заява глави РПЦ патріарха Кирила про «різдвяне перемир’я» – це цинічна пастка, а ще елемент пропаганди, адже раніше підконтрольна йому церква закликала до геноциду українців і заохочувала масові вбивства.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у своєму Twitter-акаунті у четвер, 5 січня.

«РПЦ не є авторитетом для глобального православ’я і виступає лише як пропагандист війни. РПЦ закликала до геноциду українців, заохочувала масові вбивства і наполягає на ще більшій мілітаризації Росії. Тому заява РПЦ про «різдвяне перемир’я» – цинічна пастка та елемент пропаганди», – наголосив він.

Як ми повідомляли, патріарх РПЦ Кирил закликав встановити різдвяне перемир’я в Україні з 12:00 6 січня до 24:00 7 січня. Звернення своє він адресував до «сторін міжусобного конфлікту».

Раніше Гундяєв (Кирил) відкрито підтримував війну Росії проти України, виправдовуючи вбивства українців.

Нагадаємо, ще 15 грудня заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов під час брифінгу в Military Media Center відповідаючи на запитання чи можливе «тимчасове припинення вогню на Новий рік», дав однозначну відповідь.

«Я вважаю, що повне припинення вогню з нашого боку буде лише тоді, коли жодного окупанта не залишиться на нашій землі», — сказав Громов, фактично охопивши не тільки Новий рік, а й інші свята.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Демократия по–российски. В Москве жестко разогнали митинг: видео

14.01.2017 - 18:47
Около 40-50 человек задержали, а одному понадобилась скорая помощь – таков итог собрания сторонников «Новой оппозиции» в Москве. Активисты организации планировали встретиться, чтобы обсудить планируемый митинг в поддержку политзаключенных. Место их ...