Подоляк відповів Медведєву про СІЗО у Ялті

Михайло Подоляк не втрачає можловостей для того, щоб гостро відповідати на численні випади з боку заступника глави Радбезу РФ Дмитра Медведєва.

На цей раз радник главу ОПУ потролив бувшого президента Росії, вказавши на те, що тому разом із іншими злочинцями з Кремля саме місце буде у СІЗО Ялти перед слуханням їхньої справи міжнародним судом.

«Слідчий ізолятор міста Ялта — чудове місце для утримання російських воєнних злочинців перед спеціальним трибуналом. Що почалося в Криму, має там і закінчитися. Немає іншого шляху змусити клептоманів поважати міжнародне право, як суд у місці, де була заснована сучасна ООН.», — написав Подоляк у себе в соцмережах.

Нагадаємо, 28 листопада, радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк заявив про намір через шість місяців поїхати до Ялти і вийти у прямий ефір з міської набережної. За його словами, на той момент звідти вже поїдуть усі росіяни, які «вкрали наше з вами майно».

У відповідь Медведєв заявив, що ефір із Ялти можливий, але не з набережної, а із СІЗО.

Нагадаємо, 21 листопада Медведєв виступив із новою заявою, в якій повідомив, що Київ – нібито «російське місто» і пригрозив новим наступом на українську столицю. В Офісі президента України йому відповіли.

«Тут різні таргани, що розплодилися в київському інсектарії, постійно загрожують «повернути Крим»… Тому хочу їм нагадати незаперечні факти: Київ – столиця Стародавньої Русі. Київ – велике малоросійське місто у складі Російської імперії. Київ – республіканська столиця у складі СРСР. Київ — просто російське місто, в якому завжди думали та говорили російською», — заявив Медведєв.
 
У відповідь на це голова ОП Андрій Єрмак зазначив, що «таке не лікується».
 
«Тим, хто з боліт щось скавчить про Київ, вже ніщо не допоможе. Таке не лікується, а історично ми ще подивимось, якими буквами буде вписана у світову історію «росія» після 2022 року», — написав тоді глава Офісу президента.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Как Франция в матче открытия Евро-2016 Румынию обыграла (видео)

11.06.2016 - 00:28
Короткое красочное открытие ЧЕ по футболу во Франции (см верхнее фото) — и понеслась! В матче открытия хозяева сошлись со сборной Румынии. Накануне Евро последние, напомним, проиграли в товарищеском матче ...

Лавров упал на сцене: видео

15.03.2018
На фоне того, какой сейчас ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...