Після обстрілів кількість бажаючих виїхати з України не зросла, – ДПСУ

Українців не залякати. Наразі немає відтоку людей з країни. Прикордонники не зафіксували збільшення потоку громадян, які прагнуть виїхати з України через масований ракетний обстріл.

Про це повідомив директор Департаменту охорони державного кордону ДПСУ Леонід Баран під час брифінгу.

Він наголосив, що автомобільних черг на виїзд біля пунктів пропуску прикордонники не фіксували. Більше того, за інформацією ДПСУ, у листопаді фіксувалося зниження пасажиропотоку на 11% порівняно із жовтнем.

Нагадаємо, місяць тому була така сама картина. Прикордонники не зафіксували масового виїзду українців за кордон після ракетного обстрілу України 10–11 жовтня. Більше того, на кілька днів пасажиропотік навіть знизився. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко на брифінгу у п’ятницю, 28 жовтня.

«Після масованого ракетного удару з боку Росії ДПСУ не фіксувала масового перетину кордону громадянами України на виїзд. Навпаки, після 10–11 числа (жовтня. – Ред.) ми помітили, що показники (пасажиропотік. – Ред.) знизилися до 75 тисяч на добу», – йдеться у повідомленні.

Середньодобовий перетин кордону коливається на рівні 80–90 тисяч громадян в обидві сторони. Переваги виїзду над в’їздом в Україну немає, показник коливається у межах 50 на 50, зазначили у Прикордонній службі.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016 - 11:23
К счастью, в ДТП никто не пострадал Автомобиль, в котором ночью в Киеве ехала Надежда Савченко, попал в ДТП. В машину нардепа врезался пьяный водитель. Парламентарий не пострадала. Как сообщает ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...