Підсумки нічної повітряної атаки по півдню України

В ніч на 6 листопада російські окупанти випустили по Україні чотири ракети: керовані авіаційні «Х-31» і «Х-59» з окупованої частини Херсонської області, протикорабельну П-800 «Онікс» та балістичну «Іскандер-М» з Криму. А також 22 іранських дрони-камікадзе «Shahed-136/131» з мису Чауда на південному сході Криму.

За даними ранкового зведення пресслужби командування Повітряних сил Збройних сил України наша протиповітряна оборона збила 15 «Шахедів» (68%) і одну ракету «Х-59» (25%).

А зі звіту Сил оборони півдня України зрозуміло, що атака була зосереджена переважно саме по цьому регіону.

В Одесі «Онікс» та «Іскандером-М» вилучили у середмістя та по законсервованій промисловій будівлі. Вибуховою хвилею понівечено кілька багатоповерхових житлових будинків, музей в історичній частині міста, яка віднесена до спадщини ЮНЕСКО.

Ракету «Х-59» знищено на Миколаївщині.

Баражуючі боєприпаси інтенсивно та щільно били по припортовій інфраструктурі Одеси – вдалося збити «тільки» 15 з них. Влучаннями пошкоджено складські приміщення, розвантажувальну спецтехніку, фури з зерном. П’ятеро місцевих жителів госпіталізовані.

Крім того, ворог спрямував протирадіолокаційну ракету «Х-31П» по Херсону — вона пошкодила п’ятиповерховий житловий будинок. Інформації про постраждалих немає.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Украине построили дамбу, которая блокирует подачу воды в Крым: видео

30.04.2017 - 12:29
Украина улучшила положение фермеров Херсонской области и одновременно заблокировала поставку воды в Крым по Северо-Крымскому каналу. Построена и введена в в эксплуатацию новая капитальная дамба – бетонная плотина на границе ...