Підсумки нічної повітряної атаки на Україну

Повітряна атака російських окупантів на Україну минулої ночі виявилась порівняно маломасштабною (з точки зору випущених засобів ураження) – шість дронів-камікадзе типу іранських “Shahed-136/131” зі східного узбережжя Азовського моря (Краснодарський край РФ) та дві керовані авіаційні ракети «Х-31» та «Х-59» з окупованої частини Херсонщини.

П’ять баражуючих боєприпасів (83%) та «Х-59» (50% від загальної кількості ракет) наша протиповітряна оборона знищила в межах Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Полтавської та Київської областей.

Про це в ранковому зведенні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила пресслужба командування Повітряних сил Збройних сил України.

Про наслідки атаки і «долю» незбитих «Х-31» і «Шахеда» на момент написання матеріалу відомостей не було. Загалом атака схожа на розвідувальну. Цілі залетіли глибоко на територію України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дуров вывел на протест в Москве тысячи человек: видео

30.04.2018 - 14:52
Российская система, исключающая инакомыслие, начинает давать сбой. Сначала оппозиционер А. Навальный собирал марши против коррупции, а теперь Павел Дуров 30 апреля вывел людей на улицы Москвы, протестуя против блокировки  Telegram. ...

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017
На северо-западе Сирии правительственные войска ...