Підсумки масованої ракетної атаки на Україну

Після тривалої перерви російські окупанти здійснили масовану ракетну атаку, вдаривши по Києву балістичними «Іскандером-М» і «Кинджалом» (по одній) та 29-а крилатими авіаційними «Х-101» і «Х-555», запущеними одинадцятьма стратегічними бомбардувальниками «Ту-95МС» з районів Волгодонська та Енгельса.

Командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук заявив, що всі 31 ракета були збиті в межах Київської області нашими зенітними ракетними підрозділами та мобільними вогневими групами.

Київська міська військова адміністрація та мер Віталій Кличко повідомили про чисельні ушкодження, руйнування та загоряння. На момент написання цих рядків було відомо про 13 постраждалих, двоє з них госпіталізовані; загиблих не було.

Подільський район: падіння уламків на територію нежитлової забудови; загоряння на трансформаторній підстанції; займання на даху нежитлової двоповерхової будівлі; пожежі ліквідовані.

Шевченківський район: пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, вибуховою хвилею вибиті вікна, зафіксовано загоряння квартири, проводиться евакуація мешканців з будинку; ліквідовано загоряння трьох автомобілів; падіння уламків на територію житлової забудови між дитячим садком та житловими будинками без негативних наслідків; вибуховою хвилею пошкоджено скління вікон багатоквартирного будинку; загоряння приватного житлового будинку.

Святошинський район: падіння уламків на четвертий поверх дев’ятиповерхового будинку, вибуховою хвилею вибиті вікна; загоряння авто.

Інформація оновлюється.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине спецназ полиции штурмом взял дом с раненым преступником: видео, фото

19.04.2018 - 00:12
В селе Вербка Винницкой области Нацполиция провела блестящую операцию по задержанию преступника, который взял в заложники свою жену. Когда полиции удалось вывести женщину из дому, пьяный и вооруженный ружьем мужчина ...