Підрозділи ЗСУ просунулися до Завітного Бажання

Російські окупанти здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Урожайного на Шахтарському напрямку. Про це в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Павло Ковальчук.

Тим часом вітчизняний авторитетний обережний і прискіпливий укладач фронтових мап «DeepState» зафіксував звільнення не лише Урожайного, але й великих територій південніше нього. Фактично ЗСУ підійшли до окупованого сусіднього села Завітне Бажання.

Дивись для порівняння його мапи за дванадцяте й тринадцяте серпня; на останній ми синіми стрілочками умовно позначили звільнені території.

Також дозволимо собі звернути увагу ГШ ЗСУ до одного моменту. В вище згаданому повідомленні Павла Ковальчука приховано багато парадоксального. По-перше, спікери в погонах досі не повідомляли про звільнення Урожайного, хоча про це сьогодні вже розповіли безліч авторитетних джерел з обох сторін.

По-друге, ніхто ніколи не розумів, чому ГШ ЗСУ називає цей напрямок Шахтарським – там немає населених пунктів з подібною назвою. Зате саме там є нескорене місто Вугледар, через що всі інші до літа 2023-го називали цей напрямок Вугледарським.

А з початку нашого контрнаступу спікери в погонах, в тому числі ГШ ЗСУ, самі ввели новий термін: Бердянський напрямок – стик Донецької і Запорізької областей південніше Великої Новосілки, де Сили оборони звільнили найбільші території. Саме там знаходиться й Урожайне.

Але пресцентр ГШ ЗСУ досі в одному й тому ж зведенні в різних абзацах вживає два терміни, говорячи про одну й ту саму ділянку фронту – Шахатарський і Бердянський напрямки, плутаючи аудиторію, а, можливо, й самого себе.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015 - 19:40
Если Вы никогда не занимались кладкой кирпича, то при необходимости выполнения такой работы – изрядно помучаетесь. Именно для этого, хотим, предложит видео-мастер-класс для «чайников». Всего два простеньких приспособления облегчат Вам ...