Підрозділ ЗСУ з боєм вийшов з оточення, відео

35 бійців тактичної групи «Медоїд» 169-го навчального центру Збройних сил України опинилися в повному оточенні російських окупантів, однак продовжували тримати оборону, маючи в своїх рядах загиблих і поранених.

Від своїх їх відділяли окуповане село, в якому перебували більше двадцяти інтервентів, і відстань у три кілометри. Здавалося б, безнадійний бій тривав вже п’ять годин… Аж тут до наших крізь щільний вогонь агресора (у тому числі, дронами-камікадзе) якимось дивом прорвалися два бронетранспортери з відчайдушними екіпажами.

Наші захисники загрузилися в них разом зі своїми «двохсотими» і «трьохсотими» під ворожим артилерійським вогнем і, знову ж таки, якимось дивом виїхали до своїх.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» розповів «медоїд» Богдан Дмитрук, зазначивши, що це сталося на початку листопада. А вже зараз його підрозділ немає ресурсів для проведення подібних операцій. Тому він просить допомоги в українців:

«Це ми в перші дні в секторі ще мали ресурси проводити такі єпєйші операції… Краще забезпечення, краще планування НАПЕРЕД не на дні, а на місяці хоча б, і ми б не втрачали території та людей так швидко… Треба машину, треба купити виносні антени Avenger для мавіків, плати ініціації та антени для FPV, іноді паливо. Зберемо на це гроші — купимо, ні — закупимо за свої».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине гражданин Турции сжег автобус: видео

26.10.2017 - 17:09
Днем 26 октября в Немировском районе загорелся автобус, следовавший в Одессу. По предварительной версии, причиной происшествия стало возгорание в моторном отсеке. Судя по всему, гражданин Турции, управлявший транспортным средством, просто ...

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным ...