Підрозділ ЗСУ «Гонор» захопив позиції окупантів під Бахмутом

Бійці Збройних сил України в районі Бахмута захопили позиції найманців російської приватної компанії Вагнера, знищивши багатьох з них. Про це в Твіттері і Телеграмі повідомив лідер руху Гонор і польовий командир Сергій Філімонов.

Так, сьогодні ввечері на свої сторінці в соціальній мережі «Твіттер» він написав: «На вчорашніх трупах знайшли браслети — червоні і помаранчеві. СНІД і (вірусний) гепатит. Окопи всі в їх кишках і т. д. Як там сидіти?».

Тобто, наші воїни не просто знищили вагнерівців, але й утримують відбиті в них позиції. І продовжують нищити ворога: «Сьогодні, до речі, є ще + застрелених вагнерів».

А вчора Сергій Філімонов написав: «В пацанів перший штурм без мене. Успішний. Я ледь не вмер від нервів. Управляти боєм там, де працюють твої найближчі друзі, страшніше ніж йти першим. Сьогодні було багато дохлих орків».

А в своєму Телеграм-каналі він прокоментував відповідне відео: «Гонор роз’їпав вагнерів під Бахмутом».

Увага! Відео 18+


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Осквернение в Умани могилы Цадика Нахмана может быть провокацией: видео

21.12.2016 - 14:32
На протяжении многих лет Умань является не только священным городом для хасидов, которые приезжают на могилу Цадика Нахмана, но и туристическим центром, в котором местные жители прекрасно зарабатывают на паломниках, ...

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное ...

В морозы винничан согреют спасатели: видео

06.01.2017
Заместитель губернатора Василий Броварник во ...