Під Херсоном ЗСУ знищили взвод окупантів

Внаслідок удару наших ракетно-артилерійських підрозділів по базі російських окупантів в Голій Пристані Херсонської області (південніше Херсона, тридцять кілометрів до найближчої вільної території по прямій на мапі) знищено вісімнадцять інтервентів, ще двоє поранено.

Про це знищення ворожого взводу в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його спікер Олександр Штупун.

В свою чергу, 25-а окрема повітряно-десантна Січеславська бригада в своєму Телеграм-каналі опублікувала фотографії паспортів та військових квитків чотирьох загарбників: Володимир Сергійович Козлов і Едуард Станіславович Олєйніков 1988 року народження, Віктор Володимирович Баздирєв 1992, Денис Николаевич Бабанин 1986.

При цьому не зрозуміло, ліквідовані вони чи взяті в полон.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео холостого голосования нардепа от «Слуги народа»

04.10.2019 - 16:37
Нардеп от Слуги народа Николай Тищенко, похоже, становится одним из самых узнаваемых в парламенте. Журналисты, наблюдая за парламентарием, были искренне удивлены поведением экс-ревизора — то он проследовал к колонне и ...

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018
В Василькове Киевской области учительница ...